Przygotowanie auta do sprzedaży

BMW F10 po czyszczeniu wnętrza i tapicerki skórzanej

Często auta w dobrym stanie technicznym są przesuwane na dalszy plan ze względu na ich stan estetyczny. Potencjalny kupiec może pomyśleć, że jeśli ktoś nie dbał o auto w kwestii estetycznej to również zaniechał stan auta mechaniczny.
Stan lakieru często zależy od zaniechań kwestii kosmetycznych auta. Niewłaściwe mycie samochodu lub nieumiejętne polerowanie lakieru. W niektórych sytuacjach źle prezentujący się lakier nie zależy od nas samych.
Przygotowanie auta do sprzedaży ma na celu przywrócenie lakieru do pierwotnego stanu, wydobycie głębi i likwidację zarysowań. Przygotowanie auta do sprzedaży to nie tylko korekta lakieru ale również czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki. Dla lepszej prezencji auta zajmujemy się również usuwaniem wgnieceń. Niekiedy małe wgniecenie na karoserii, obniża wartość auta nawet o tysiąc złotych.
Najczęściej wybierane usługi w celu sprzedaży auta:

  • Renowacja lakieru samochodowego
  • Czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki samochodowej
  • Usuwanie wgnieceń
  • Woskowanie samochodu
  • Mycie silnika

Dzięki tym zabiegom samochód staje się bardziej atrakcyjny na rynku wtórnym oraz jego wartość jest wyższa. Można potraktować to jako inwestycja, dzięki której auto stanie się atrakcyjniejsze, co może się przyczynić do szybszej sprzedaży.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami pod numerem 691 677 661.
Zapraszamy do śledzenie nas na funpage’u facebook:
https://www.facebook.com/AutoDetailingEmpire/

spolerowany lakier Chrysler 300M
50/50 lakier po korekcie - Chrysler 300M
Audi po czyszczeniu wnętrza i skór
Audi A6 po czyszczeniu wnętrza i tapicerki skórzanej

Comments are closed.