Zabezpieczenie lakieru


Zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią PPF

Bezbarwna folia PPF tworzy barierę ochronną przed wpływami środowiska zewnętrznego. Ptasie odchody, insekty oraz inne substancje dają łatwiej się usunąć a przede wszystkim nie niszczą lakieru. Trwałość folii zależy od ilości kilometrów i warunków. Jej zadaniem jest ochrona naszego auta przed zarysowaniami oraz odpryskami lakieru. Folia poprawia wygląd lakieru. nadając połysku jak przy powłoce ceramicznej, z tą różnicą że chroni go dużo lepiej.

Cena: indywidualnie   Czas realizacji: 1-3 dni


woskowanie auta

Woskowanie samochodu

Jest to podstawowe zabezpieczenie lakieru. Wosk nałożony na lakier poprawia jego walory estetyczne oraz użytkowe. Nawoskowana karoseria daje efekt hydrofobowy i zabezpiecza przed brudem. Po nałożeniu wosku łatwiej się usuwa zanieczyszczenia, uzyskuje się efekt mokrego lakieru “wet look”. W zależności od użytkowania, trwałość wosku to około 3 miesiące.

Przed nałożeniem wosku lakier jest oczyszczany z zanieczyszczeń takich jak opiłki metaliczne oraz smoła. Następnie przeprowadzana na lakierze jest aplikacja cleanera, dzięki czemu etap ochrony lakieru jest maksymalnie wydłużony.

Cena: 600zł    Czas realizacji: 1 dzień


ochrona lakieru powłoką ceramiczną folia ppf

Ochrona ceramiczna lakieru

Najtrwalsza powłoka ochronna dostępna na rynku. Zapewnia blask oraz wydobywa głębię koloru. Zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i zanieczyszczeniami. lakier staje się odporny promienie UV, a także wszelakie czynniki atmosferyczne, np. kwaśne deszcze. Powłoka odporna na wysokie temperatury, korozje i utlenianie.
Trwałość powłoki 24-36 miesięcy.

Cena: od 1400zł    Powłoka ceramiczna Cleantle
Cena: od 1800zł    Powłoka ceramiczna dwuwarstwowa Autotriz 


Kropelkowanie po zabezpieczeniu powłoką ceramiczną

Ochrona felg

Koła najbardziej są narażone na brud, sól, smołę, lotną rdzę oraz osady metaliczne. Na felgi nakładamy powłokę ceramiczną odporną na wysokie temperatury. Chroni ona przed przywieraniem osadów z klocków, smoły i innych zabrudzeń. Od tego momentu mycie felg staje się bardzo proste.
Usługę wykonujemy kompleksowo. Zdejmujemy koła, czyścimy z brudu, smoły oraz osadów metalicznych. Powłoka jest nakładana na całą felgę, nie tylko front.
Trwałość powłoki do 2 lat.

Cena: od 600zł    Czas realizacji: 1 dzień


Dach cabrio po zabezpieczeniu

Ochrona dachu cabrio

Pracę rozpoczynamy od czyszczenia i prania materiału. Następnie osuszamy materiał dachu. W kolejnej czynności karoseria zostaje zabezpieczona i odseparowane od dachu a na materiał zostaje nałożona powłoka ochronna, dająca efekt odpychania wody (właściwości hydrofobowe). Dach cabrio zyskuje właściwości zapobiegające wchłanianiu wilgoci i przywieraniu brudu.

Cena: 600zł    Czas realizacji: 1 dzień


niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka

Powłoka stosowana na powierzchnie szklane mająca za zadanie odpychanie wody. Jej działanie zapewnia lepszą widoczność, co za tym idzie zwiększa bezpieczeństwo w deszczowe dni. Krople pod wpływem powietrza uciekają z szyby, dzięki czemu nie ma potrzeby używania wycieraczek.
Trwałość powłoki jest zależna od użytkowania. 1-2 lata lub 20-30 tys km.

Cena: 150zł    Powłoka na przednią szybę i dwie boczne
Cena: 250zł    Powłoka na wszystkie szyby


Sprawdź pozostałe usługi


Usuwanie wgnieceń
usuwanie wgniecenia BMW
Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu.

Sprawdź ofertę

Korekta lakieru
polerowanie lakieru
Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru. Po takim zabiegu lakier pozbawiony jest rys i innych uszkodzeń powstałych przez warunki atmosferyczne.

Sprawdź ofertę

Pranie tapicerki
Auto po czyszczeniu wnętrza
Wnętrze samochodu wymaga czyszczenia i pielęgnacji tak samo jak lakier. Nie czyszczone i nie zabezpieczane plastiki potrafią z czasem blaknąć i szarzeć. Zadbaj o swoje auto.

Sprawdź ofertę