Usuwanie wgnieceń

Seat wgniecenie na błotniku
Seat po naprawie wgniecenia metodą PDR
Nissan usuwanie wgniecenia pdr

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR

Wgniecenia na karoserii samochodu spotkamy niemal na każdym aucie. Ciężko nam przewidzieć gdzie ktoś zrobi wgnieceni w samochodzie, czy to będzie parking pod marketem czy gradobicie.

Mamy różne przypadki wgnieceń, czasem są ta małe wgniecenia po gradobiciu, a czasem są to wgniecenia w wyniku kolizji. Takie uszkodzenia bez problemu można usunąć metodą PDR bez uszkodzenia lakieru. Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu. Zaletą usuwania wgnieceń metodą pdr jest to, że auto zostaje bezwypadkowe i oryginalne. Przy sprzedaży auta, nikt nie powie, że auto miało wypadek i ma kilogram szpachli.

Cena: od 100zł    Czas realizacji: indywidualnie

Dzwignie PDR:

Jest to metoda, w wyniku której technik PDR  odpowiednio manipulując dźwigniami usuwa zniekształcenia i przywraca powierzchni w karoserii poprawną płaszczyznę. Taka praca wymaga dużego doświadczenia i wyczucia, gdyż odbywa się na granicy sprężystości blachy. Tę metodę usuwania wgnieceń stosujemy wszędzie, gdzie można dotrzeć przy pomocy odpowiednio dobranych dźwigni.

Glue Pulling:

Usuwanie wgnieceń odbywa się przy użyciu młotka bezwładnościowego oraz specjalistycznych plastikowych adapterów. Do każdego wgniecenia dobieramy odpowiednie adaptery, które przyklejamy za pomocą kleju termotopliwego. Wykorzystujemy do tego młotek bezwładnościowy, którym od strony zewnętrznej przywracamy blachę do stanu pierwotnego. Metoda najczęściej stosowana na elementach, do których dostęp dźwigni pdr jest ograniczony np. slupki.


Sprawdź pozostałe usługi


Korekta lakieru Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru. Po takim zabiegu lakier pozbawiony jest rys i innych uszkodzeń powstałych przez warunki atmosferyczne.

Sprawdź ofertę

Powłoki ochronne Powłoki ochronne dają efekt hydrofobowy i zabezpieczają przed brudem. Po nałożeniu łatwiej się usuwa zanieczyszczenia.

Sprawdź ofertę

Renowacja reflektorów Z biegiem lat reflektory się rysują, utleniają co pogarsza widoczność na drodze a zarazem ma wpływ na nasze i innych bezpieczeństwo. Źle rozpraszane światło może powodować oślepianie innych kierowców.

Sprawdź ofertę