Zabezpieczenie dachu cabrio

dach cabrio po praniu tapicerki
czyszczenie dachu cabrio

Czyszczenie i zabezpieczenie dachu cabrio

Stosując środki impregnujące możemy zabezpieczyć dach kabrioletu. Środek zabezpieczający chroni dach przed utratą koloru i podatnością na promieniowanie UV. Zabezpieczenie dachu kabrioletu jest bardzo ważne ponieważ dach jest mniej podatny na wchłanianie wilgoci i brudu. Odpowiednio pielęgnując wydłużamy jego żywotność.
Przed zabezpieczeniem dachu soft, czyścimy go odpowiednimi środkami chemicznymi. Pranie materiału cabrio to podstawowa czynność, która usuwa brud i zanieczyszczenia z dachu. Dzięki temu impregnat do dachu wchłania się w strukturę materiału i zapewnia odpowiednią ochronę na okres 6 miesięcy.
Mogą państwo znaleźć wiele artykułów w internecie na temat odpowiedniej pielęgnacji Waszego kabrioletu. to jeden z nich: Kliknij tutaj. Warto pamiętać o należytej ochronie lakieru i uszczelek przed aplikacją preparatu chroniącego Wasz dach. Przed każdym zabiegiem nanoszenia preparatu impregnującego, zajmujemy się odpowiednim zabezpieczeniem lakieru i uszczelek.

Jesteśmy firmą autodetailingową z wieloletnim doświadczeniem. Wystarczy, że odwiedzisz nas na ul. Sosnowej w Baniosze k. Piaseczna a my zadbamy o Twoje auto.

Koszt: 600zł    Czas realizacji: 1 dzień


Sprawdź pozostałe usługi


Usuwanie wgnieceń
usuwanie wgniecenia BMW
Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu.

Sprawdź ofertę

Korekta lakieru
polerowanie lakieru
Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru. Po takim zabiegu lakier pozbawiony jest rys i innych uszkodzeń powstałych przez warunki atmosferyczne.

Sprawdź ofertę

Pranie tapicerki
Auto po czyszczeniu wnętrza
Wnętrze samochodu wymaga czyszczenia i pielęgnacji tak samo jak lakier. Nie czyszczone i nie zabezpieczane plastiki potrafią z czasem blaknąć i szarzeć. Zadbaj o swoje auto.

Sprawdź ofertę