Renowacja lakieru samochodowego

samochód przed i po renowacji lakieru
auto przed i po polerowaniu lakieru
hologramy na lakierze
Ford Mustang przed i po korekcie lakieru
Lexus GS efekt polerowania lakieru

Na czym polega renowacja lakieru samochodowego?

Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru. Po takim zabiegu lakier pozbawiony jest rys i innych uszkodzeń powstałych przez warunki atmosferyczne. Każdy lakier się różni grubością i twardością, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Warto taki zabieg zastosować również na elementach malowanych przez lakierników którzy taki zabieg wykonali nieprawidłowo, zostawiając na elementach hologramy lub drobne zarysowania pozostawione po agresywnej paście polerskiej. Trochę szczegółów można się dowiedzieć w internecie na temat polerowania lakieru np. tutaj

Nasza praca obejmuje: detailingowe mycie auta, dekontaminacja i deironizacja lakieru profesjonalną chemią (usunięcie smoły oraz opiłków metalicznych), glinkowanie, korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru wybrane przez klienta np. wosk, ceramika

Usuwanie rys i hologramów z lakieru samochodowego

Wielu kierowców chce mieć auto zadbane i pozbawione niedoskonałości. Co zrobić, żeby nasz lakier był zadbany? Co zrobić gdy nasz samochód padł ofiarą aktu wandalizmu lub lakier został zarysowany?
Jesteśmy w stanie spolerować lakier, tak aby usunąć rysy z lakieru samochodowego. Zapraszamy do naszego studia detailingowego w Baniosze k. Piaseczna. Polerując maszynowo lakier, usuwamy wierzchnią warstwę lakieru bezbarwnego na tyle ile potrzeba. Tak aby nie usunąć go za wiele. Jeśli na lakierze widzisz hologramy (widoczne na zdjęciu), nie musisz się martwić. Jesteśmy w stanie usunąć hologramy, lakier samochodowy nabierze blasku i wróci do stanu auta sprzed nowości.

Jakie korzyści płyną z korekty lakieru?

  • doskonała prezencja pojazdu
  • lśniący lakier o dużej głębi
  • usunięcie rys i hologramów
  • usunięcie śladów eksploatacji
  • likwidacja wżerów np. żywica, ptasie odchody
  • usunięcie zmatowień
  • zwiększenie wartości rynkowej samochodu

Renowacja lakieru One step:

Jest to odświeżenie lakieru w jednym kroku. Usuwa zmatowieni lakieru powstałe przez słońce i czas. Polerując lakier systemem one step usuniemy drobne rysy powstałe podczas mycia auta, hologramy i refleksy. Jest to idealne zestawienie jeśli chcemy odświeżyć lakier niskim nakładem finansowym. Najkorzystniejszy wybór dla nowego auta przed aplikacją powłoki ceramicznej lub kwarcowej.
Koszt: od 1000zł    Czas realizacji: 1 dzień

Renowacja lakieru dwuetapowa:

Polerowanie lakieru odbywa się co najmniej w dwóch krokach. Często to zależy od rodzaju lakieru, ponieważ każdy lakier jest inny. Korekta lakieru usuwa wszystkie drobne i grubsze rysy. Znikają zmatowienia i hologramy. Lakier nabiera głębi i blasku. Przy tej renowacji lakieru polecamy zabezpieczenie lakieru woskiem bądź powłoką ceramiczną, która zapewni ochronę lakieru na co najmniej 30 tys km.
Koszt: od 1600zł    Czas realizacji: 2-3 dni

Pełna korekta lakieru:

Zdecydowanie wariant dla pasjonatów i ludzi, którzy cenią sobie nieskazitelny lakier. Przy pełnej renowacji lakieru usuwamy około 95% rys. Lakier jest wolny od wszelakich zmatowień i odparzeń po ptasich odchodach. Uzyskujemy Największą głębie lakieru, jaka możliwa. Decydując się na tę opcję warto pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru woskiem naturalnym, syntetycznym bądź powłoką ceramiczną.
Koszt: od 2500zł    Czas realizacji: indywidualnie


Sprawdź pozostałe usługi


Usuwanie wgnieceń
usuwanie wgniecenia BMW
Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu.

Sprawdź ofertę

Zabezpieczenie dachu cabrioczyszczenie dachu cabrio
Stosując środki impregnujące możemy zabezpieczyć dach kabrioletu. Środek zabezpieczający chroni dach przed utratą koloru i podatnością na promieniowanie UV.

Sprawdź ofertę

Pranie tapicerki
Auto po czyszczeniu wnętrza
Wnętrze samochodu wymaga czyszczenia i pielęgnacji tak samo jak lakier. Nie czyszczone i nie zabezpieczane plastiki potrafią z czasem blaknąć i szarzeć. Zadbaj o swoje auto.

Sprawdź ofertę