Czyszczenie & zabezpieczenie felg aluminiowych

Felga po zabezpieczeniu ceramiką
Efekt kropelkowania po zabezpieczeniu ceramiką

Czyszczenie felg aluminiowych

Smoła, opiłki i wtrącenia metaliczne, lotna rdza, pył z klocków hamulcowych oraz zwykłe zabrudzenia drogowe to zmora każdego posiadacza samochodu. Niestety woda z szamponem nie pomoże w usunięciu tego brudu. Tutaj potrzeba profesjonalnej chemii przeznaczonej do usuwania lotnej rdzy czy smoły. Zadbamy o usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i sprawimy, że Twoje felgi będą jak nowe.Wystarczy, że odwiedzisz Empire autodetailing w Baniosze k. Piaseczna.

Zabezpieczenie felg

Mycie felg jest uciążliwe?
Dzięki zabezpieczeniu felg aluminiowych powłoką ceramiczną zawsze będą wyglądały idealnie. Powłoka ochronna felg zabezpieczy je przed przyczepianiem się nadmiernej ilości smoły i pyłu z klocków hamulcowych. Zabezpieczenie felg nie tylko da krystaliczny wygląd waszych felg, ale też ułatwi mycie i konserwację felg. Mycie felg stanie się dziecinnie proste, bez potrzeby stosowania mocnej i agresywnej chemii, która niszczy strukturę lakieru na felgach.
Przed przystąpieniem do zabezpieczenia felg powłoką ceramiczną, zdejmujemy każde koło. Dokładnie myjemy, odsmalamy, usuwamy osad z klocków hamulcowych, klej po ciężarkach, opiłki metaliczne. Następnie porządnie odtłuszczamy powierzchnię i aplikujemy powłokę ceramiczną. Używamy tylko i wyłącznie profesjonalnej chemii renomowanych firm.

Koszt: od 600zł    Czas realizacji: indywidualnie

Sprawdź pozostałe usługi

Powłoki ochronne Powłoki ochronne dają efekt hydrofobowy i zabezpieczają przed brudem. Po nałożeniu łatwiej się usuwa zanieczyszczenia.

Sprawdź ofertę

Usuwanie wgnieceń Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu.

Sprawdź ofertę

Zabezpieczenie skór Zabezpieczenie elementów skórzanych zapewnia odpowiednie natłuszczenie, poprawiające wygląd skóry i dysponuje filtrem UV.

Sprawdź ofertę