czyszczenie wnętrza / pranie tapicerki

pranie tapicerki czyszczenie wnętrza
Insignia, efekt po czyszczeniu skóry
Czyszczenie pasów samochodowych
Passat po czyszczeniu wnętrza

Czyszczenie wnętrza samochodu

Nasze samochody każdego dnia są narażone na zabrudzenia – rozlane napoje lub kawa. Plastiki i zakamarki na kurz i pył. Gwarantujemy profesjonalną usługę czyszczenia tapicerki samochodowej, plastików, podsufitki oraz czyszczenie tapicerki skórzanej.
Wnętrze samochodu wymaga czyszczenia i pielęgnacji tak samo jak lakier. Nie czyszczone i nie zabezpieczane plastiki potrafią z czasem blaknąć i szarzeć. Warto pamiętać, żeby dbać o wnętrze pojazdu a jego użytkowanie stanie się zdecydowanie przyjemniejsze.

Na życzenie możemy wykonać impregnację tapicerki materiałowej i skórzanej, która zabezpieczy tapicerkę w Twoim aucie przed zabrudzeniami i pękaniem.

Nasza usługa czyszczenia wnętrza samochodu i prania tapicerki obejmuje:

  • czyszczenie podsufitki
  • odkurzanie całego auta
  • czyszczenie plastików
  • pranie tapicerki lub czyszczenie skór
  • czyszczenie kratek wentylacyjnych i szyn foteli
  • pranie wykładziny i dywaników
  • mycie szyb
  • nałożenie dressingu na plastiki

Podsufitka samochodowa:

Element auta, który szybko przyswaja dym z papierosów a tytoń wpływa na żółknięcie podsufitki. Nie tylko papierosy mają negatywny wpływ, ale także kurz. mamy różne rodzaje tapicerki na podsufitce, nieumiejętne jej czyszczenie może doprowadzić do jej rozklejenia. Wykonujemy pranie podsufitki bez jej zdejmowania.

Wykładzina podłogowa:

Przestrzeń która na co dzień jest schowana pod dywanikami, lecz narażona na zabrudzenia – błoto, śnieg i piach. Warto pamiętać o jej właściwej ochronie i regularnym czyszczeniu.
Dywaniki: Ładne dywaniki samochodowe są ozdobą auta oraz chronią wykładzinę podłogową przed wchłanianiem zabrudzeń.

Jeżeli masz dość zabrudzonej tapicerki po prostu przyjedz do naszej firmy na ul. Sosnowej 7a w Baniosze k. Piaseczna. Wykonujemy tam czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki samochodowej. Twoje auto zyska nowy wygląd i przyjemny zapach świeżości.

Cena: od 800zł    Czas realizacji: 1-2 dniPranie tapicerki / czyszczenie skór

Usługa dotyczy odkurzania samochodu, prania tapicerki lub czyszczenie skór, pranie dywaników oraz bagażnika.
Zdarza się, że auto mamy czyste a tapicerka uległa zabrudzeniu. Jesteśmy w stanie zająć się Twoją tapicerką samochodową. Upierzemy fotele lub wyczyścimy skórzane fotele.

Cena: od 450zł    Czas realizacji: 3-4hZabezpieczenie tapicerki skórzanej

Istnieje możliwość zabezpieczenia elementów skórzanych przed wycieraniem i utratą barwnika poprzez nałożenie powłoki polimerowej. Dodatkowo zapewnia odpowiednie natłuszczenie, poprawiające wygląd skóry i dysponuje filtrem UV.
Tapicerka skórzana jest mniej narażona na twardnienie oraz pękanie. Regularnie pielęgnując tapicerkę skórzaną, powstrzymujesz proces starzenia się tapicerki skórzanej.

Cena: 450zł    Czas realizacji: 1h

Sprawdź pozostałe usługi

Korekta lakieru Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru. Po takim zabiegu lakier pozbawiony jest rys i innych uszkodzeń powstałych przez warunki atmosferyczne.

Sprawdź ofertę

Usuwanie wgnieceń Innowacyjna metoda usuwania wgnieceń pozwala naprawić uszkodzenia większe i nie standardowe takie jak gradobicia, uszkodzenia po kolizyjne oraz akty wandalizmu.

Sprawdź ofertę

Powłoki ochronne Powłoki ochronne dają efekt hydrofobowy i zabezpieczają przed brudem. Po nałożeniu łatwiej się usuwa zanieczyszczenia.

Sprawdź ofertę