Empire Auto Detailing – jak zadbać o lakier?

Jak zadbać o lakier?

Jeśli poszukujesz profesjonalnej renowacji lakieru w Piasecznie lub innych usług detailingowych idealnym wyborem jest Empire Auto Detailing. Znajdziesz tutaj specjalistów wysokiej klasy i prawdziwych pasjonatów samochodów. Marzysz o tym, by lakier Twojego samochodu wrócił do pierwotnego stanu? Zapraszamy do dalszej części artykułu, który odpowie na wiele pytań związanych z odświeżaniem lakierów.

W Empire Auto Detailing zobowiązujemy się do naprawy lakieru, tak aby jego stan wyglądał jak po wyjeździe z salonu. W jaki sposób zadbamy o Twoje auto? W dobie ekologii lakiery od producentów samochodów są bardziej podatne na różnego rodzaju zarysowania czy zmatowienia. Dlatego stosujemy najlepsze preparaty na rynku, które odświeżą estetykę pojazdu i zabezpieczą przed kolejnymi problemami związanymi z lakierem.

Jednoetapowa, dwuetapowa i pełna korekta lakieru w Empire Auto Detailing

  • jednoetapowa renowacja lakieru – polega na usuwaniu najdrobniejszych rys, zmatowień lub wyblaknięć powstałych od słońca. Ta metoda jest idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy możemy przeznaczyć niewielkie pieniądze na korektę lakieru. Jest to prosty zabieg przywracający walory estetyczne samochodom – idealnie sprawdza się, gdy planujemy sprzedać auto. Wtedy niskim kosztem sprawiamy, że Twój pojazd lepiej prezentuje się wizualnie.
  • dwuetapowa renowacja lakieru – usuwa większość drobnych rys i tych zajmujących znaczną powierzchnię lakieru. Znikają również hologramy i zmatowienia. Jak sama nazwa wskazuje, zachodzi w dwóch etapach. Przy pierwszym trwale usuwa deficyty widoczne na lakierze, jednak ze względu agresywną kombinację polerską ta metoda potrzebuje jeszcze drugiego etapu. W celu pozbycia się mikrorys, które były pochodną pierwszego zabiegu, wykonujemy jeszcze tzw. wykończenie. Dzięki niemu połysk lakieru znowu jest na wysokim poziomie, a głębia koloru samochodu powoduje, że mamy wrażenie, jakbyśmy patrzyli w lustro. 
  • pełna korekta lakieru – Auto Detailing Piaseczno proponuje też rozwiązanie dla największych pasjonatów motoryzacji. Ta metoda przybliża lakier do stanu pierwotnego. Wykonując poszczególne etapy tych zabiegów – dążymy do perfekcji, by Twoje auto wyglądało jak nowe. Samochody po pełnej korekcie lakieru często biorą udział w różnego rodzaju wystawach. Po renowacji konieczne jest zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną, woskiem syntetycznym lub naturalnym. Efekty korekty lakieru są zniewalające. Blask Twojego pojazdu oślepi przechodniów! 

Po zabiegach renowacji lakieru w Auto detailing Piaseczno Klienci często twierdzą, że ich samochód wygląda lepiej niż nowy. A co za tym idzie, motywacja naszych specjalistów jest ciągle na najwyższym poziomie. Sprawdź, jakie efekty może osiągnąć też Twój pojazd i skorzystaj z usług dostępnych w Empire Auto Detailing Piaseczno

Comments are closed.